Smėlio žaislai mergaitėms ir berniukams internetu

Per kartojimo, jie gali sužinoti, kokia raidė eina su ką smėlio žaislai mergaitėms ir berniukams gero ir bando padaryti tie garsai taip pat internetu.
Kūrybiškumo kibirkštis mergaitėms
Didelė dalis vaiko vystymuisi yra leidžiant jiems atrasti patinka, nepatinka smėlio žaislai ir ugdyti savo asmenybę. Žaislai kaina , kurie naudoja muzikos internetu, ar spalvotieji pieštukai gali padėti kibirkštinio savo kūrybine pus ir leiskite jiems suprasti save geriau.
Vaikams, kurie yra spektro, arba vėlavimų pigiau, jie gali rasti savo balso per šio žaidimo stilius ir tapti smėlio žaislai patogiai savo odą kaina .
Rasti daugiau švietimo vaizdinės mergaitėms informacijos apie e-mokymosi
Tipų švietimo žaislai
Yra daug švietimo žaislai rinkoje, šiek tiek akivaizdus, kai kurie ne toks akivaizdus. Kad galėtumėte smėlio žaislai atpažinti berniukams ir rasti akcija, ką jūsų vaikas turi, Pažinkime skirtingos rūšys. Aš taip pat pasiūlymus dėl kurios amžiaus grupės kiekvieno tipo gali dirbti geriausiai su.
1. sukelti & poveikis žaislai
Tai yra žaislai, kad dirbame motoriką ir rankų pigiau judesių koordinavimą. Jie taip pat mokyti vaikus smėlio žaislai, kad veiksmų sukelti reakciją kaina . Žaislai, kurie patenka į šią kategoriją įtraukti:
• Formuoti rūšiuok lės (6 mėnesių – 36 mėnesių): veikia stambiosios motorikos įgūdžius ir koordinavimas
• Play-Doh (18 mėnesių ir daugiau): veikia smulkiąją motoriką ir parodo sukelti ir kaip ir kaip sukti arba nuspaudžiant pokyčiai įtakos formos.
• Pop-up žaislai (6 mėnesių – 24 mėnesių): veikia rankų judesių smėlio žaislai koordinavimą kaina ir priežasties ir pasekmės: jie numušti, pasirodo smėlio žaislai objektą akcija.
2. galvosūkiai
Galvosūkiai padėti keletą sugebėjimų, bauda motorinių ir pažintinių mergaitėms gebėjimų, ypač. Jei norite pradėti, jie Sužinokite, kaip pasukti figūras, strategijos dorojantis berniukams internetu ir kaip vienetų tilptų į bendresnį vaizdą. Be to, jie mokosi pasirinkti smėlio žaislai, suvokti ir žiupsnelis-, kuris puikiai tinka bet koks vaikas su variklių vėluoja.