Pripučiami žaislai internetu

Dėlionės pripučiami žaislai žaislai yra:
• Ne jungiantis galvosūkiai (12 mėnesių ir daugiau): tai yra galvosūkiai pripučiami žaislai kur vienetų eiti į didesnį objekto ar vaikų netelpa į viena kitos. Dėlionės internetu su rankenėlėmis ar vinys būtų patenka į šią kategoriją.
• Prijungimas galvosūkius ar Siaurapjūkliai vaikams (12 mėnesių ir daugiau): šių galvosūkiai yra vienetų, kad tilptų į vienas kitą.
• Stumdomas dėlionės (4 metai ir daugiau): šių galvosūkiai yra padalytas kaina vaikiški pripučiami žaislai į kvadratus po tuščią vietą, vaikai skaidrę jų maždaug dėti jų tvarka, arba iš karto nuotrauką vienetų.
3. istorija laikas
Šiomis dienomis yra daugybė interaktyvių knygų pigiau, kurias puikiai tinka mokyti vaikų pagrindai kaina , pavyzdžiui internetu, abėcėlės, sudėtingesnių sąvokų, pvz., teisę ir klaidinga. Interaktyvus skaitymas žaislai gali plėtoti žodyną, tobulinti pažinimo įgūdžius ir padėti skatinti sveiką emocinį įgūdžius. Žaislų istorija apima:
• Knygų su traukti korteles ar tekstūros (6 mėnesių – 3 metų): knygas pigiau pripučiami žaislai , kad vaikai akcija turi traukti skirtuką, kad būtų atskleisti kažką, ar manote, kad šuns kailio, skatinti kelių jausmus ir mokyti sekos. Tai gerai tiems, kurie turi jutimo arba apdorojami, nes ji skatina liesti.
• Pop-Up knygos (18-48 mėn.): iššokančių langų vaikams pristatyti sąvokų pigiau, tokių kaip priežastis ir poveikį, stebina, ir leidžia jiems būti aktyvus dalyvis.
• Seka knygų (2 metų ir daugiau): tokio tipo knygų, kurioje vartojimo skaičiavimas kaina , arba istorijas su žingsnių, mokyti vaikus tvarkos ir padėti plėtoti savo argumentus akcija.
• Interaktyvios knygos / E-skaitytojai vaikams (3metų ir naujesnės versijos): šiose knygose neretai rašikliu arba mygtukus, kad vaikams skaityti kartu pripučiami žaislai vaikams arba mėgsta iš žodžio prasme. Puikiai tinka kuriant žodyno ir supažindinti jas su naujų žodžių ir idėjų.
4. ir technologijomis besiremiančioms žaislai
Šių dienų technologija yra visur, ir kai ji gali būti žiauru, yra įdomus technologijų žaislų, kurie moko. Be to, technologiškai pripučiami žaislai vaikams pažangių yra įgūdžių ir pati, todėl pradžioje poveikio yra gerai. Štai keli pavyzdžiai:
• Apsimesti nešiojamieji kompiuteriai (15 mėnesių – 4 metų): šie žaislai dažnai garsai, arba pasakyti paspaudus abėcėlės raidės. Puikiai tinka smulkių variklio, klausos internetu ir regos stimuliacija. Kiti žaislai, kaip apsimesti telefonus ar pagalvėlės, galite padaryti tą patį.