Piešimo lentos vaikams: magnetinės, dvipusės, pakabinamos internetu

Ankstyvoji vaikystė – dauguma Imliausias vyras visai piešimo lentos vaikams. Nė vienas žmogus jau nebėra galėtų mokytis pigiau, sužinojo, kaip vaikystėje internetu. Jūs tikriausiai matė, vienas iš keturių penkių metų Pipirą, kurios sugeba daug šiuolaikinių namų elektroninės įrangos geriau naudoti kaip jūsų seneliai magnetinės. Pateikiama vaikystės svarbą ir aptarti pavyzdžiai. Niekas kaina galima ne kaip mažas berniukas piešimo lentos vaikams iš Aerono pagalbos iš Kalifornijos į įprastą Žengi, galėtų normaliai gyventi. Taigi mes pažvelgti į vaikystę kaip geriau.

Paaiškėjo, kad kūdikis per savaitę pakabinamos dažniau brėžiniai su tempimo arba ryškių juostelių ar paprasčiausias veidas dvipusės primena nukreipia savo žvilgsnį internetu į piešinį nei tiesiog spalvos dėmes. Keturių mėnesių yra kūdikis pozicijoje, žmogus akis po kambarį Vaikštinėjantį tabaluoti.

Paprastai, kad kūdikis verkia iš alkio, arba sužinoti apie kitus nemalonius pakabinamus pojūčius ir šypsena yra ženklas kaina , kad viskas tvarkoj. Pasirodo, kad net pirmasis kūdikis ne visiškai atitinka reakcijos, priklausomai nuo skirtingų kultūrinę spaudą. Kaip kūdikių šauksmas signalo laiko kultūrų žmonių, kur normalus kūdikis praleidžia daugiau laiko “ar” lopšys fiziškai motina Piešimo lentos vaikams akcija į Lovelėje atskirai yra plokščia. Tuo tarpu kūdikis Muistymasis internetu ir Rangymasis magnetinės svarbiausių signalo kažką ten nėra, kai motina dėl kūdikio lokys į maišą į savo kūną. Taip kūdikis tarsi geriau informuoti, atrenka aplinkos savo kančių.

4-6 savaites pradėti kūdikį šypsena. Tai yra todėl piešimo lentos vaikams dvipusės, kad tuo pačiu metu, šypsena prasideda prigimtinė reakcija kaina , ir vaiką, kuris gimė aklas. Tačiau skirtingų kultūrų ir skirtingų kūdikiams šypsena dažnai simetriškas. Pavyzdžiui, kūdikiai mažiau užsieniečių, Kinijos Daug besišypsantis žmogus. Kad šypsojimais per, ir tai yra įgimtas, tačiau kūdikis išmoksta šypsotis ir tada, jei tai yra normalu, tai aplinkai akcija.

Ankstyvoji vaikystė yra labai svarbus mūsų amžiaus. Tai šiuo metu, mūsų jausmus, kad pagrindinis pasaulio kontūrai. Nuo to laiko pigiau, kaip mes padarėme vaikystėje, priklauso mūsų būdas: ar mes esame laiminga ar liūdna ir jautrūs vėjai. Vaikystės sąvokos, aš, tu, mes pradėti, jūs matote, kaip atskiro individo. Dveji metai vėliau visada trokšta suteikti Petys: Petys nori gerti, nes kultas pasakyti sau, galite, jis vadinamas; ir tik metai vėliau jis išmoks įvardžiai Piešimo lentos vaikams, ir naudoti “, ir kartu, ir jūs”. Vaikystėje mes žinome nemažai savo kūno pojūčius, pradeda suvokti, kada yra alkanas, ištroškęs, pavargęs, ir taip toliau. Vaikystės pakabinamos nebuvo labai intensyvus, mūsų magnetinės augimo. Šis laikotarpis yra ypač domina mokslininkus kaina . Čia trumpai apie teorijos Vokietijoje.