Originalios dovanos mergaitėms ir berniukams

Prišoperacinėje Fazėja vaikui būdingas yra Egocentriškumas berniukams , t. y. nesugebėjimas originalios dovanos mergaitėms suprasti kito asmens internetu kaina , skirtingus dalykus skirtingai, rasti Nesutampančiu su jo nuomone. Vaikas savo požiūriu, visi vertiname savo pozicijas.

Vaikas pradeda pagal atsitiktinai Objektus, viena akis Krentančius atributai (pvz., raudona, medinių objektų) turi būti klasifikuojami tik yra vienas iš kriterijų, įskaitant ir nenuspėjamas. Vaikas dar turi suprasti, kad tokie dalykai kaip vieno simbolio vienas gali skirtis kitiems. Jis bus priskirti grupei, visi mėlyna mergaitėms, nesvarbu ar tai būtų trikampė arba kvadrato formos. Nors vaikas jau turi originalios dovanos mergaitėms, rūšiuoti dalykų iš eilės, bet dar nedaro kaina išvadų apie Jis padaryti šiuos elementus, kurie nėra vienas šalia kito su masyvo.

Scenos intuicijos fazėje (nuo ketverių iki septynerių metų) vaikams daro remdamasis išvadomis neaiškus parodymų ir sprendimų Perčepsinčiais internetu, Prieš operacinės ir Neišreiškiami žodžių. Tai sudaro pagrindą palaipsniui Logiškesniam, sudarytas iš supratimą. Suprasti be žodžių, t. y. Be tarpininkavimo, simboliai dažnai nustatyti renginių vaikams ir juos supantį pasaulį negerai kontekste. Atrodo, kad tai yra dar svarbiau, vis daugiau ir Tarmiškumo kalba.

(Septintus) vaikas išmoksta Nebekreipti dėmesį į jūsų Perčepsinčius apsipirkimo patirčiai palaipsniui pigiau pradeda reaguoti tinkamai simbolius originalios dovanos mergaitėms. Vaikas (ne septynerių metų) jau gali sisteminis internetu mąstymas pertvarkyti turinio pobūdį. Tačiau tai gali atsitikti tik tada, kai vaikas tapo reikšmingas bendravimas su žmonėmis ir aplinka.

Taigi, vaikas išmoksta, kaip skiriasi intuicija visada nenaudoja fazės originalios dovanos berniukams suskirstyti pigiau objektus į klases ir kategorijas, jie supranta. Vaikas yra, pradeda daugiau sudėtingų loginių santykių kaina manipuliuoti skaičiais internetu, žino. Ji taip pat turi suprasti išsaugojimo Ednį, t. y. pradžioje, vaikas pradeda suprasti, kad turinys nesikeičia, jei keisti formos ar jų dalis turi būti įtraukta.

Masės tvermės dėsnis pradeda suprasti vaikams nuo maždaug penkeriais metais. Iki šešerių metų akcija, ir pagaliau prieš septynerius originalios dovanos berniukams metus ir apimtį. Tai supratimą apie šių Sąvokų rodo, kad vaikas į Prieš operacinės etapo veiklos etapas.

Kalba ir mąstymas

Kalba patirtis yra labai svarbi. Nes Pirmomis originalios dovanos berniukams dienomis kūdikis girdi turėtų, gimtoji ir kiekvienai kalbai išmokti ir taikyti.