Žaislai vaikams nuo 3 metų: berniukams, mergaitėms internetu

Trumpai tariant, per eiti per vaiko kaina žaislai vaikams nuo 3 metų Apžvelgsime etapai ankstyvoje vaikystėje internetu .

Analinė stadija. Šiame etape, “vaikas pradeda derliaus ir kontroliuoti sfinkterio yra raumenys ir išmatos ir šlapimo susilaikymas ir Išsituštinimas pasitenkinimo šaltinis.” (4) įdomus, tačiau paprastai yra vaikas ne Nepajunta, nes tuštinimosi, jei jam patinka, ir tada, kai ji nurodo pati kita. Suaugusiesiems reikia vaikui, kad Tuštinimasis daugiau Valingu pigiau žaislai vaikams nuo 3 metų mergaitėms. Tai vaiko noras patirti džiaugsmą. Vaikas pradeda, priešingai nei jo aplinkinių žmonių berniukams ir kaip šis konfliktas bus išspręsta, yra dar vaiko elgesio rezultatas.

Konflikto sudėtingumas priklauso kaina nuo to mergaitėms, kaip vaikas prisitaiko prie reikalavimų. Vaikas nerodo visą laiką ką Jis, higiena ir švara. Vaikas gali išreikšti save, Paklusnumu. Jo priešiškumo šiuo laikotarpiu yra susijęs su į Destruktyvumu ir su Agresyvumu. Jei vaikas Pratinamas per anksti arba labai griežtus naujus reikalavimus, Defekacija gali būti didelio nerimo šaltinis. Ir ši baimė gali judėti vėlesniuose etapuose.

Falinė stadija. Šiame gyvenimo etape vaikas yra tiesioginis šaltinis pigiau malonumą berniukams internetu iš lytinių organų. Pasak S. Fredu žaislai vaikams nuo 3 metų, Falinėje pradeda etapo problemos, kad nukreipti vaiko norus internetu dėl jo heteroseksualumais tėvais. Tai vadinama Depus kompleksas.

Kai kurie Psichoanalitikai mano kaina , kad merginos vienu metu pereiti per “kompleksas”, bet Freudas (1931, 229p) uždrausta: “tik berniukai pasižymi tėvų mirtį meilės ir neapykantos kito, priešo derinys.” “5.

Mažas vaikas trokšta savo Fantazijomis seksualinės meilės ir priešingos lyties tėvų. Tuo pačiu metu, vaiko sąmonės bijo, kad tos pačios lyties tėvai mokosi savo norus ir būti baudžiamas berniukams.

Sudėtingas, nes krizės ryškiausias ketvirta penkta metų gyvenimą vaiko Depus. Vaikas nuo nerimo ar Ridu priešingos lyties ketinimą Lipidinių žaislai vaikams nuo 3 metųtėvai atsisakė. Kaip vaikas priešingos lyties slopina jausmus Lipidinius Suaugusiajam ir tos pačios lyties Suaugusiajam opoziciją. Jausmus vaikas mergaitėms iš suaugusiųjų, pagalbos, konkuruoti, leisti joms vadovauti ir vertybes. Kaip Super kiti vaikai. S. Freudo nuomone, “Tapatinantis su paties sekso seksualinės tapatybės yra Gimdytojų berniukams, žinodami, kad jūs vyras ar moteris.” 6.”

Fiksacijos. Jei vienas iš Susižadinama, iki intensyvaus, pradeda etapą vaikas, perėjimas į kitą fazę atsispirti, vadinamas fiksaciją. Taip gali nutikti, jei vaikas daug arba mažai malonumo.

S. Fredu, “kaip pareiškė, ką vaikas iki pilnametystės etape, gali būti įsikūnijimas Analinėje žaislai vaikams nuo 3 metų šykštumu, Užsispyrimu, arba, priešingai, buvo atlikta be pažeidimų Netvarkingumu ir Neorganizuotumu;” Scenoje – Gėrėjimusi Falinėje kitiems, sau ir Pagyrūniškumu.

Emocijas ir jausmus

Jausmų ir emocijų pirmojo etapo rengimo Kritiškasis apima penkerių metų laikotarpį. Vaikas yra labai jautrus ir dėmesingas. Suaugusieji galvoja, kad vaikai pranešimas ne jų nuotaika, o iš tikrųjų jis laikė informaciją apie elgesį Suaugusiųjų Arpą. Pirmaisiais metais emocinė patirtis pradeda sklaidytis ir privačių jausmus. Emocinis skleisti gali būti padalintas iš teigiamų ir neigiamų emocijų ir jausmų gamą. Iš vienos pusės yra teigiamų emocijų, t. y. tie, kurie padėtų žmonėms ir labai reikia džiaugtis pvz. gebėjimą mylėti, išreikšti užuojautą, tapatinimasis su kito asmens jausmus ir pan. Kita pusė yra neigiamų žaislai vaikams nuo 3 metų emocijų: pyktis, baimė, neapykanta, pavydas ir pan.