Lego kaladėlės, konstruktoriai, žaidimai, detalės internetu

Stalo žaidimai vaikai mokosi bendrauti, mąstyti, suprasti, kaip derinti, Lavėja koordinavimo Lego kaladėlės. Įvairių žaidimų internetu su inžinieriais, Loto, mozaikos šioje srityje turėtų būti. Žaidimai su įvairių kortelių. Priemonės dailės srityje, vaikai turi galimybę sukurti savo stalo žaidimus, patys. Čia Buteliukai, Vielelės, Atminukai, kamuoliai, žaidimų ir kitų mažų dėžučių įvairovė kaina .

(1) mokymosi žaidimas ir meno autonomija, kūrybiškumą, vaikai, jausmus, kalba, tipo ir mąstymo žaidimų, įvairių fizinės pigiau ir intelektualinės savybės Lego kaladėlės, taip pat orientacijos erdvėje, socialinėje erdvėje yra dviejų veiklų skaičius objektų.

2. vaikas savo Susi Spak Tai žaidybinei aplinką, kurioje lego konstruktoriai detalės žaislas pakaitalai simbolius suteikia jo prasmę gali aptikti objektus kaina ne jų savybės, suteikti jiems tam tikrą vaidmenį Lego kaladėlės.

3. žinios apie Tarpsniams, vaikų socialinėje aplinkoje, ir būti susipažinusiam su vaiko Individualybės vaikų ypatumai yra labai svarbus formuojant. Visi sukelti vaikams garsi asmenybė, skleisti lygius. Trys – metų vaikams naudoti pakaitalus, kuri imituoja apjungia objektų savybės dalykų, tarpusavio veiksmus, bet vis dėlto neturi jokios reikšmės lego konstruktoriai. Ketverių metų internetu vaikai elementus jau Susitapatina pakeitimas su bet kuriuo suaugusiųjų vaidmuo. 5 – 6 metų vaikų naudoti platesnį spektrą atributus, kurie yra naudojami sudėtingesnių objektų kosmose, vaiko veiksmus žaidimai. jau su loginis būtinumas Lego kaladėlės.

(4) žaislai reikia parinkti vaikui paskatinti jį, atrasti, tyrinėti, atrasti, įveikti naujas situacijas, sukurti pigiaukaina probleminius klausimus. Žaislai bus atitiktų vaiko amžių. Paprastos konstrukcijos, suteikia vaikui galimybę padaryti žaislai, daro juos pagal savo poreikius detalės. Vertingesnis žaislai yra ta, su kuria jūs galite atlikti kuo įvairesnių funkcijas. Sporto internetu, pramogų, Teatralizuotus, statybinės medžiagos yra skirstomi į techninius, Siužetinius, didaktinių žaislų Lego kaladėlės.

5. vaikas žaidžia su objektais, kurie turi gauti pedagogų skatinti, apsaugoti žaidimai, plėtoti vaiko švietimą, Gabumams procesui patobulinti lego konstruktoriai. Mokytojų reikia organizatorių detalės veikla, patarėjų, pagalbininkai, Neprimetančiais yra žaidybinės savo idėjas, tačiau bendrai vaiko sprendimai.