Lego Išpardavimas: akcijos ir nuolaidos internetu

Viena iš užduočių vaikams mokytojo ‘s mus patogumai lego akcija, lego nuolaidos. Nes priklauso nuo žaidimo internetu iš savo idėjas ir įdomaus diegiamos nepastovumą. Todėl būtina stebėti sąlygas lego išpardavimas internete vaikams, aplinką, žmones, jų santykius, jei vaikas su Neišdildomais entuziazmo. Suaugusių vaikų keletą kartų, kurios negalite kurti savo vaizduotę, žinių iš aktyvaus darbo žaidimų legos akcijos ir nuolaidos konstruktoriams išpardavime turinys turi plėsti savo akiratį.

Moskito aidaus, Pertaus, reiki bet tori asais tokę žodžių večas: gal Paradusia ceche? “. Į tradicinius klausimus, palikti patarimai ar nurodymai maršruto. Taigi tradiciškai, kaip pavyzdžiui: “Mes neturime pamiršti, ką mes jau mokame žaisti žaidimus”

“Atminkite, ką aš ir pan., galbūt matė parduotuvėje, norite žaisti statybos srityje namas. Lego nuolaidos – tokie posakiai ne pedagogams vaikų kūrybiškumo, savarankiškumo, iniciatyvos, pašarų internetu, todėl jūs galite pasirinkti žaidimą, ko galėtų planuoti savo veiklą. Kaip Pasakydamos jau nepaisant iškyšulys į vieną ar kitą vaiką Auklėtojos. Kartais žodžiai arba veiklos rūšies yra Primetimas lego akcijose. Tokiais atvejais, nedidelis, dažnai be emocijų, Monotoniškai, su žaislais, pakartojant veiksmus, Stereotipiškus žaisti lego nuolaidomis.

Pedagogams akcijos, nuolaidos reikia nepamiršti, kad atitinkamų vaikų padėtis yra rinktis lego išpardavimo žaidimus patys, kartu su jais. Buvo atliekamas, analizuojant aplinkos Materialinei vaikų poreikius lego akcijose, remiantis eksperimentų, Vadovauta tam tikrą veiklą vaikų ir jei žaidžia vaikai, nelydimi suaugusio asmens. (I) 4 etape, vaikų veiklą, Vadovauta buvo problemiška situacija probleminių vaikų jis buvo aktyvuota ir skatino. Vaikai buvo klausiama: “ką jūsų lėlytė?, “kur jūs cop vakarienė?”, ir kt. (II) 8-ajame etape vaikai žaidė su Kaladėmis be suaugusiųjų Lyderystė.” Pirmiausia vaikai Kalades Apžiūrinėjo, eksperimentavo, internetu manęs paklausė, ką jai didelis, tai galima lipti ant jo. Bet kaip tai veikia vaikus ir kitokios veiklos lego akcijas, turinčios objektai nėra pakankamas, todėl jos nuostabai dėmesio lego išpardavime. Vaikai greitai pamato į taikinį, pačią galimybę nauji žaidimai lašas. Įsikūręs lego kalades išpardavime, jie pasirengę fizinės aplinkos Žaidimai, “Hole”, “Mokykla”, “Ligoninė”. Vaikams duoti jiems naujų Kaladėms savybių, grupės, jų vieta. Jojų yra kūrybiškumą, lavina vaizduotę. Pvz. Salį sėdi ant denio (Įsivaizduokite, valtis), paprašė (tariamas ginklą) iš vienos pusės ir šaudymo kitas denio (Įsivaizduokite, kad ryklys). Paklausė, ką jis daro, vaikas atsako: “Neikit-Nuskęsit. Aš pagaliau. Mūsų laivo lego akcijos kriauklės, ir aš Išsigelbėjau. Jūs matote, yra plaukioja lego nuolaidos rykliai “(tipo teigti auk dus naciste denio).