Lamaze žaislai vaikams, kūdikiams internetu

Švietimo žaislai iš amžiaus ir gebėjimų
Svarstant kokio žaislo gauti, vaiko amžiaus ir gebėjimų yra vienas iš pagrindiniai nulemiantys veiksniai Lamaze žaislai vaikams. Štai keletas patarimų ir pasiūlymų internetu, kaip įsigyti kiekvienai amžiaus grupei ir mokymosi etapas.
Kūdikystės iki 6 mėnesių
Dėmesio su varpeliais, šviesos muzikos instrumentų, barškučių ir kiti jutimo žaislai pažinimas pigiau Lamaze žaislai vaikams ir kūdikiams. Taip pat, naudoti žaislai su ryškių, kontrastingų spalvų derinimo ir akies stimuliacija internetu. Nuo 6 iki 12 mėnesių mano veiklos centrai darbui rankų ir akių koordinaciją.
12 mėnesių iki 2 metų
Dėmesys psichikos ir vizualinio suvokimo. Lizdus puodeliai, blokai, spalvotieji pieštukai kūdikiams ir kitų panašių žaislų skatinti sąveiką ir erdvinius santykius internetu kaina .
2 – 4 metų
Šiame etape, jūs norite lamaze ugdyti problemų sprendimo būdų ir motyvų akcija, taip pat išmokyti pagrindai. Skaičiavimo ir skaičių knygų pigiau, lėlių namelių kūdikiams, plytų ir Interaktyvūs žaislai moko santykius ir skatina motorinių įgūdžių.
4-7 metų
Dėmesio daugiau elektroninis mokymasis, pvz., e-skaitytojai, ir skatinti kūrybiškumą su labiau pažengusios dažymas akcija ir dažymo įrankius kaina . Vaikai turi išmokti kelis žodžius ir emocijos šiuo metu kūdikiams ir geriau suprasti savo vietą pasaulyje. Lego lėktuvai gali juos tyrinėti taip pat geras pasirinkimas Lamaze žaislai vaikams.
Jutimo ir perdirbimo klausimus
Vaikams, turintiems bet kokio tipo vėlavimas gali būti labai ankstyvas ir padėti. Sensorinė žaislai kaina , pvz., Play-Doh, blokai, tekstūra žaislai ir kt. gali labai sustiprinti telefono funkcijos internetu ir padedama vaikams lamaze jiems veikti aukštesniame lygyje. Ar tai lengvas arba didelį vėlavimą, šie žaislai gali turėti teigiamą poveikį.
Be to, lėlės ir apsimeta žaisti gali padėti kai kurie vaikai išmoksta bendrauti, apkabinti ir atlikti kitus veiksmus, jie gali daryti kitaip.
Tikiuosi, mano AZ švietimo žaislų gidas padės Lamaze žaislai vaikams jums padės vaikams savo gyvenime. Ar perkate Kalėdų, gimtadienio, ar tik dėl to, šie žaislai gali padaryti skirtumą.
Įdomus ir pilnas mokymosi, jie gali plėtoti ir pagerinti įvairių įgūdžių visų amžiaus grupių mokymosi gebėjimų, išleisti šypsena Lamaze žaislai vaikams ant jų veidus – ir tavo.