Kūdikių žaislai internetu

Emociniam vystymuisi Kūdikių žaislai padidinti vaikų “s´ kūrybiškumą ir jie lengviau išreikšti savo emocijas (vidaus ir išorės) kaina . Ar tai per vaidmenų (veikiantis iš skirtingų simbolių, naudokite kostiumai, ir tat) ar lėlės internetu, vaikai yra suteiktas plotas įsivaizduoti pažįstamas situacijas (žaidžia namuose, per dieną ūkyje, aplankyti į ligoninę…) pigiauarba sugalvoti Kūdikių žaislai fantastinių pasaulių, kurie veda vaikus į imti (figūrėlių, mokslinės fantastikos visatos…) Gebėjimas plėtoti simbolinį Žaidimai atskleidžia brandžios asmenybės, gali sukurti savo taisykles.
Dažnai suaugusieji linkę nustatyti žodžio žaislas su “ką jie parduoda į parduotuvę”, bet vaikai akcija, kita vertus, kūdikių žaislai mato, žaislų ar daiktų, kurie įtraukti į savo žaisti. Šie objektai gali būti kažkas realaus kaina , kaip funkcinis, puodą, ritinėlis nuo tualetinio popieriaus, ar ką jie gali pakeisti pvz., Molis, žaisti tešlą kūdikiams, dažai. Šios priemonės padeda mokyti vaikus pigiau, kaip priimti sprendimus, nes jie padeda internetu, lavintų vaizduotę kuriant visatos, jie gali žaisti.
Socialinės plėtros
Be vaikų kalbos gebėjimų tobulinimas, žaislų kūdikiams mokyti socialinius įgūdžius ir suteikia jiems suprasti visuomenės, jie gyvena. Žaislai kūdikiams kviečia vaikus bendrauti, pirmą kartą su suaugusiais, o paskui su kitų vaikų amžių. Paprastas aktas žaisti su kita vaikų ginčija juos patirti kai svarbių pamokų yra išmokti: pagarbą, bendradarbiavimas ir dalijimasis. Žaislai taip pat motyvuoja vaikus imtis iniciatyvos kūdikių žaislai, išmokti derėtis ir moko juos gauti geriau organizuotas.
Pažinimo plėtra
Žaislai skatina vaikų pažinimo vystymosi skatinant jų kūdikių žaislai koncentracijos ir atminties įgūdžius (stalo žaidimai) ir suteikti jiems galimybę akcija internetu spręsti problemas, kūrybiškai kaina , kuri yra raktas į ateities savarankiškumu (žaisti su blokai). Pažinimo plėtra yra svarbi, nes ji leidžia vaikams požiūris matematikos ir kalbos įgūdžių būdu dažoma smagu jiems.
Ar žinote, kad žaislai buvo taip svarbu ankstyvajam ugdymui?
jo istorija pasirodys 2017 m. sausio numeryje Antiena Geographic žurnalo kūdikių žaislai. Skaityti versija spausdinimui parduotuvėse gruodžio 27, pirkti kopiją paštu iš telefono 1-800-777-2800, ar grįžti skaityti visą skaitmeninę versiją problema internete gruodžio 19.