Dovanos vaikams ir kūdikiams įvairioms progoms

Vardinės dovanos vaikams – sunkus išbandymas

Ankstyvoje vaikystėje yra viena iš dinamiškiausių dovanos vaikams gyvenimo laikotarpiais. Šiuo metu vaikas yra nuolat aplinkiniam pasauliui internetu. Gyvenimas namuose, tarp šeimos narių, palaipsniui praturtintos naujų nežinomų suaugusiems, jis pradeda bendrauti su kitais vaikais, įtraukti naujų dalykų, jis eina rasti save naujose situacijose ar aplinkoje. Vaikas dovanai yra apie, ir domisi labai daug įdomių radinių tyrime kaina . Jo santykiai vardinės dovanos vaikams su aplinka kalėdinės, Bendraašiais ir Suaugusiaisiais dovanos mergaitems tampa vis sudėtingesnė. Pasikalbėti vardinės dovanos kūdikiams su nauja žmonėms padeda vaikui išmokti naujų įgūdžių, vaikas palaipsniui dovanoti mokosi bendrauti ir dirbti nepriklausomai vienas nuo kito.

Pigėtas etapuose pažinimo vystymosi ankstyvojoje vaikystėje internetu kaina pigiau

Dovanos mergaitėms

Pagal Pigėti, yra keturi dvasinio vystymosi pakopų: Sens motorinė, Prieš operacinė (apdovanotas dviem etapais: Prieš operacinė į ir intuicija), konkrečių kaina ir oficialias kalėdines operacijas  dovanos mergaitems (1 pav. 1). Kiekvienas lygis turi apytikris amžiaus dovanų vaikams, bet jos ribos nėra griežtos. Scenoje ne staiga baigiasi, rezultatas etapo pėdsakai lieka.

Dovana mergaitei 10 metų

“Na …” Ji nustebino savo lūpą. “Man nieko nereikia. Turiu pakankamai 10 metų dovanos vaikams 1 metų kojinių ir diržų, ir jūs ką tik gavote man naujus teniso batus. Ir nieko noriu, taip pat. Tiesiog knygos dovana mergaitei 10 metu. Taigi, jei man pasirodys knyga, tai kažkas, ko aš noriu ir ką skaityti. ”

Dovana mergaitei 11 metų

Viename tyrime Yale psichologijos daktaras Yarrow Dunham nustatė, kad nuo 4 iki 8 metų amžiaus vaikai reagavo skirtingai, kai davė dovaną, kurią jie manė, kad uždirbo, palyginti su ta, kuri buvo suteikta iš paprasto dosnumo. Jis pavadino uždirbtą dovaną “mainų santykiu”. Vaikai buvo džiaugiamės dainininke, bet nepasinaudojo gilesniu dėkingumo rezonanso, kuris taip pat gali padaryti juos dosnus kitiems kūdikiams. Tačiau dovana, suteikta be jokios priežasties, turėjo kitokį emocinį poveikį 11 metų,  dovana mergaitei 11 metu o vaikai parodė, kad dėkojau labiau linkę dalintis saldainiais, kuriuos jie gavo per tolesnį žaidimą dovanos vaikams 7 metų akcija.

Dovanos berniukams

1 paveiksle Pigėti etapais dovanos kūdikiams pigiau sukūrė pažinimo samprata kalėdinių laikotarpių pagal jų amžių, dovanų berniukams

Trumpai tariant, vaikas per yra Apžvelgsime pagal Pigėti berniukams teorija yra ankstyvojo vystymosi stadijose kaina .

Dovanos paaugliams

Pigėti vaiko ėjau, antrajame etape jau galima atskirti nuo supančio pasaulio. Šiuo metu jau palaiko daug įvairių objektų ir manipuliuoti. Vaikas įsimena kaina , kad šis Objektas yra tas pats kaip situacija pasikeičia, arba pažvelgti iš kito kampo. Taip pat vaikas bando rasti stimuliacija dovanas paaugliams supančios šviesos ir šaltinių ir bandė išplėsti įdomi patirtis.

Antrajame etape pirmojo etapo dovanos kūdikiams Prieš operacinėje (tęsiasi nuo antrojo – ketvirtojo gyvenimo metais) vaikui būti, įvairias koncepcijas dovanos vaikams 3 metų, supakuoti į kalbos vartojimą. Vaiko kaina apibrėžimas yra reti yra lygus Tikrovę. Jie labai specifiniais ir būdingais tik už vaiką. Pigėti teigia, kad svarbiausia yra mokytis kalbos, ir jiems reikia suprasti, daug sudėtingas sąvokas. Todėl 6 metųpervertinti, suprasti suaugusieji dažnai maži vaikai savo Surėš, nes mąstymas paaugliams yra gana sudėtinga dovanos kūdikiams internetu.

rieš porą savaičių mano vyras ir aš paklausėme mūsų trijų vaikų apie jų pageidavimų sąrašą švenčių dienomis. Mūsų šeimoje mes vadovaujamės keturių dovanų tradicijomis, todėl vaikai mums dovanoja idėjas, kurios patenka į šias kategorijas: kažką, ko norite, kažką, ko reikia, kažką dėvėti ir ką skaityti.

Tačiau, nors jos seserys diskutavo apie tai, ką reikėtų eiti į tą trokštamą “kažką nori” kategoriją – “Magna” plyteles ar “Monchhichi” lėlę, mūsų seniausia “Abby” pasakė kažką, kas mane pagavo.
Aš pakėliau galvą. “Ką turi galvoje? Ar nėra kažko kito, ko norite? ”

“Na …” Ji nustebino savo lūpą. “Man nieko nereikia. Turiu pakankamai dovanos vaikams kojinių ir diržų, ir jūs ką tik gavote man naujus teniso batus. Ir nieko noriu, taip pat. Tiesiog knygos – dovanos . Taigi, jei man pasirodys knyga, tai kažkas, ko aš noriu ir ką skaityti. ”

Ir supratau, kad ji buvo teisi.

Nors ankstesniais metais mūsų finansai buvo labai griežti, šiais metais mes galiausiai galėjome sau leisti vaikams gauti pagrindinių dalykų, kurių jiems reikėjo, kai jiems to reikėjo – naujų batų, kai jie auga iš senų, žiemą paltai, kai orai keičiasi, naujos kojinės, kurios pakeičia tuščius paauglius, ir tt

Abby komentaras privertė mane suvokti, kad “kažkas, ko jums reikia” kategorija taip pat nesiruošia dirbti taip pat šiemet: o ką gauti vaiko, kuris turi viską, ko jiems reikia?
Kieta tiesa yra ta, kad vaikas, kuris jau turi viską, ko jam reikia (ir galbūt dauguma jo nori), ne visada įvertins dovanų, gautų daugiau dalykų.

Dovanos kūdikiams

Štai kodėl: Tyrimai rodo, kad po kurio laiko žmogaus smegenys pripranta prie naujų dalykų. Šio reiškinio išgalvotas mokslinis terminas yra prisitaikymas, o tai reiškia dovanos kūdikiams, kad kai mes reguliariai susiduriame su kažkuo dovana, mes prisitaikome prie jo.

Kitais žodžiais tariant, kai jūsų vaikas pripranta prie naujų dalykų, jis tampa toks pat svarbus ir įdomus, kaip ir kiekvieną dieną jūsų namuose vykstantis kilimas. Kitaip tariant, visai nepastebimas ar įdomus.

Štai kodėl po kelių ar pora savaičių dauguma dovanų pasirodė spintelėje arba kažkur kitur iš akių, pamiršta ir surinkta dulkių.Tačiau skirtingai nuo fizinių žaislų ir dalykėlių dovanų, vienos rūšies dovanos niekuomet nejaučia kilimo. Tiesą sakant, ši dovana sukuria prisiminimus, jūsų vaikas bus lobis visą likusį savo gyvenimą.

Kai mes apsipirkau atostogų dovanoms, daugelis iš mūsų ieško dalykų, kurie padarys mūsų vaikus laimingus. Negalime palaukti, kol išgirsime jų pasveikinimo šauksmus “ačiū! ačiū! “, kai vyniojamoji medžiaga išsiskiria.

Bet čia yra patarimas: nesijaudink.

Šio sezono metu dėka ir dėkodami, net labiausiai apgalvoti vaikai gali nepasiruošti daug dėkingumo už įtaisus, gizmos ir žaidimus, kuriuos jie gauna. Ir jūs būsite išmintingas ne tikėtis dovanos.

Praėjusiais metais praleidau daugiau pasididžiavimo dėl knygos, kurią rašau šiuo klausimu, todėl esu įsitikinusi, kad dėkingumas gali mums tapti laimingesnes, sveikesnes ir net tinkamesnes. Žvelgiant į pasaulį pasveikindamas akis, galima depresiją sumažinti ir miegą pagerinti. Tai sukuria pasauliui naudingą atlyginimo dvasią. Vaikų raginimas užrašyti įvykius dovanos kūdikiams, kurie juos davė, o ne tik Padėkos dieną, gali pradėti įprotį, kuri trunka visą gyvenimą.

Skaitykite: “Aš pasisekė”, kurį pateikė Nick Offernan, Wendy Davis ir kiti

Bet dėkojame už begalinius dalykus, kuriuos juos perkame? Visi tyrimai, kuriuos aš padariau, mane įtikino, kad tai nesiseka. Ir yra keletas priežasčių.

Kaip tėvai, mes nemanome, kad mūsų atostogų dovanos yra “mainų santykiai”, nes žinome laiką, pinigus ir pastangas, kurias mes įdiegėme, kad juos pirktume. Tačiau vaikai turi skirtingą požiūrį. Viena mama man pasakė, kad, kai ji paprašė savo 16 metų sūnų padėkoti jai už tai, kad nupirko kūdikiui jam telefoną, jis sakė: “Bet tai daroma, ar ne?” Jis nebuvo grubus – tiesiog praktiškas.

Nuo paauglių pranašumo jo atsakomybė yra rūpintis šeima, o “Santa” – tai darbo dalis. Anot Dunhamo, “kai paauglys koduoja tai tokiu būdu, dovana daugiau nebeteikiama laisvai ir savanoriškai” dovanų – tai tik mama ir tėtis, vykdantys savo pareigas. Ir kas bus dėkingas už tai, kad tėvai darytų tai, ką jie turėtų daryti?