Chicco žaislai internetu

Tėvai dažnai klausia mane, Chicco žaislai ką jie gali padaryti namuose padėti savo vaikui būti fiziškai aktyvesni. Pagal tyrimą Chicco žaislai iš Šiaurės Karolinos universiteto, atsakymas gali būti taip paprasta, kaip stiprinti vaikų žaidimo aplinkoje.
Šis tyrimas nagrinėjo aplinkos veiksnių, vaikų priežiūros centrų, kurie skatina vaikus turėtų aktyviau veikti ilgesnį laiką. Mokslininkai nustatė, kad vaikai buvo fiziškai aktyvesnis, kai jų centras turėjo daugiau nešiojamų žaidimų įranga, pavyzdžiui, kamuolius, lankus ir šokinėti lynai.
Be to, vaikų priežiūros centrų, kurie siūlo daugiau galimybių pigiauaktyviai žaisti, turėjo amžių įranga internetu ir gerai apmokyti darbuotojai pamatė vaikus su aukštesnio lygio fizinės veiklos. Vaikai Chicco žaislų vaikams patyrė apie 80 min. daugiau vidutinio sunkumo į energingą veiklą šiuose centruose, palyginti su mažiau palankią aplinką.
Kaip sukurti aplinką sporto namuose
Atsižvelgiant į pirmiau pateiktas išvadas, galite padidinti jūsų vaiko fizinė veikla namie teikiant pagrindinio žaislai internetu ir įranga kaina , kurie skatina aktyvų grojimo įvairovė. Svarbu žaislus, kurie tinka jūsų vaiko vystymosi etapu ir naujų gebėjimų. Be to, Nacionalinė asociacija už į švietimo, mažiems vaikams (NAEYC) apibrėžia saugūs žaislai pigiaumažiems vaikams, kaip gerai, dažytos su nontoxic ir be švino dažai kaina , sudužti-įrodymas, ir lengvai valomi.
Daug saugus ir tinkamas žaisti medžiagos yra Chicco nemokamus elementus jūs jau turite aplink namą. Toliau pateikiami amžiaus grupėmis žaislai ir įranga, kad galite naudoti fizinio aktyvumo Chicco žaislai skatinimo akcija, jūsų mažylis:
Kūdikiams: Suteikti dideli kamuoliai, stumti ir traukti žaislus ir mažas, minkštas elementus juos nuskaityti per.
Mažiems vaikams: Pateikti Chicco įvairių didelių ir mažų kamuoliukų spardyti ir mėtyti Chicco žaislai; važinėti įranga kaina akcija (vengti triračius, kol vaikai yra 3); tuneliai internetu (iš kartoninės dėžės ar kitas saugias medžiagas); ir kalimo žaislai. Maži vaikai daugiausia naudojasi naudojant jų didelių ir mažų raumenys.