Brio traukiniai ir kiti žaislai internetu

• Elektroninių Etch-A-Sketch (3-5 metus): žaislų, kurie mokyti Brio žaislai vaikus piešti ir rašyti yra puikus kūrybiškumo ir mokytis pagrindinių žinių. Tinka smulkių variklių vėluoja per daug.
• Švietimo programose, pvz., ABC pelės & Nick Junior (36 mėnesiai ir daugiau): naudojant pažįstami personažai vaikams meilę, šios programėlės skatinti mokymąsi, identifikuoti formas, kad suprasti, kodėl patyčios yra negerai. Vaikams su vėlavimų ar vaizduojamojo besimokančiųjų, matome ženklų, jie jaučiasi saugūs su gali išpardavimu ir padėti jiems išmokti daugiau Brio žaislai .
5. meno žaislai
Piešimo įrankiai, dažų ir kitų kūrybos žaislai vaikams moko spalvų, formų, kaip statyti ir daugiau internetu pigiau. Šie žaislai yra geras Brio žaislai metų 12 mėnesių ir vyresniems, ir turėtų būti netoksiškas Brio traukiniai. Meno žaislai dirbti gerai tiems, kurie dėl autizmo spektro ir vaikų, turinčių vėlavimų, individualumą ir saviraiškos skatinimas.
Pasidaryk pats švietimo Brio traukiniai žaislai – kaip padaryti, kad švietimo žaislai
Bendrai iš vaikų veiklos Dienoraštis
Yra keletas žaislų, jūs galite ne manau, kad patenka į švietimo kategorijos, žaislai, tikriausiai jau turite savo namuose. Čia yra šiek tiek kasdien Brio žaislai žaislų ir kaip jūs galite naudoti juos švietimo tikslais:
• Lėlių namelių & lėlės: mokyti šių žaislų vaikams sąvokų, tokių kaip kai ką daugiau, šeimą ir skatiname kūrybingumą ir įsivaizduojamas žaisti kaina .
• Ligos: Ligos padėti erdvės ir motorinių įgūdžių, tačiau taip pat gali būti naudojamas mokyti spalvų ir skaičių. Juos nustatyti internetu spalvų ir skaičių, nes jie kurti struktūras.
• Knygų: kiekvieną knygą gali išmokyti tam tikru būdu. Kaip jūs skaitote akcija, pažymi formų ir objektų, Išplėstinė skaitytojams, skaičiuoti objektus ir mokyti vyresnio amžiaus vaikams, kaip atsakyti į klausimus “WH”.
• Popierius ir rašiklis: atkreipti formų, raidžių ir skaičių vaikams atsekti gerinti motorinius įgūdžius kaina ir lavinti jų mokykloje Brio žaislai . Net galite iškirpti figūras, kad namų įspūdį.
Pasirinkimo teisė švietimo žaislai
Kaip matote, yra švietimo žaislai, pasirinkti iš įvairių, bet atitikimo koks žaislas gali vaiko poreikius gali būti sudėtinga pigiau. Toliau pateikti veiksniai apsvarstyti perkant vieną iš šių Brio traukiniai žaislų.
• Skirtingų paskirčių: žaislų, kurie atlieka daugiau nei vieną funkciją, pvz., blokų, yra didelis, nes ji gali augti su savo vaiku akcija. Pavyzdžiui, kaip vaikas, blokai gali padėti su raumenų koordinavimas ir priežasties ir pasekmės, o vyresni vaikai gali mokytis erdvinius ryšius, kūrybiškumą ir mąstymo nes Brio žaislai jie kurti sudėtingesnes struktūras.
• Paprastumas: nors norite vaikams išmokti įvairių, kartais labai sudėtingų sąvokų kaina , jie naudoja žaislą turėtų būti lengva valdyti Brio žaislai , kitaip jie bus mesti ir mokytis nieko. Pavyzdžiui, vaikas negali sukurti stambiosios motorikos įgūdžius jei kaiščiu sunku ištraukti arba yra per daug figūrų pagal jų amžių.
• Tinkamas amžius ar įgūdžių: žaislas bus neveiksmingi, jei jis netelpa savo amžiaus ar įgūdžių, todėl skaityti etiketes. Vaikai yra ginčijami, kai kažkas yra nauja internetu, ne tada, kai ji yra virš galvos. Pristatyti juos į naujų koncepcijų Brio traukiniai, palaipsniui, ir mažas prieaugis, jie yra tikri, ir norite išbandyti. Vyresnio amžiaus vaikams, jie galės mėgautis naujų plytų rinkiniai, Batman filmą, LEGO Ninjago pvz.
• Tikslas: žaislas turi būti įdomus, visų pirma, bet jis taip pat turėtų tam tikslui. Ar tai būtų išmokyti kūdikių Brio žaislai stebėti objektus arba bamblys likutis, suprasti tai, ką prieš jį nusipirkti.