Žaislai berniukams internetu

Labai svarbu, nes ji yra pasikalbėti su žaislų berniukams. Pedagogai ir tėvai turi metų berniuko internetu – brangus kaina, gražus, švarus, įsidėmėtų padaryti, kas skiria juos nuo kitų jo draugai (pavyzdžiui, plaukų, drabužių). Vaikas turi išmokti ir išlaikyti savo straipsnius Pratintis bando vaizduoti šioje stovykloje kartu su kitais vaikais internetu, stebėti, kas vyksta apie čia. Labai skatina vaiką, piešti, dažai, pritaikyti, kaip jums parodyti vaikų priemones.
Šio amžiaus vaikams objektų pakaitalai, vienas iš veiksmams, atlieka Imitacinius ir imituoja savybių objektus, daiktus ar kitus objektus ryšiai tarp dalykų, paprasta santykius tarp žmonių ir su kitu tikslinius veiksmus. Pvz., šiame amžiuje stumdomas Kaladėlę, kuri atrodo taip, lyg tai mašina, kad Pypsėtų, Burgztų vaikui. Šiame amžiuje internete net vaiko vaidmenį atliko kaina. Šiuo atveju, yra vaiko su stumdomas dėlionės-GA-Kaladėle, kuri atrodo kaip mašina, nei vairuotojas, nei mašinos. Ir jie paprastai žaisti su objektu.
Kaladėle – mašina vaikui gali daryti smėlį, žemę berniukų žaislams, kuri yra pagrindas Žemsiurbės, kaip pieštukai žaislams. Čia Vėlgi, vaidmuo dar neįvykdė internete nes Nesutapatina save kaip su vairuotoju žaislai berniukams nei nustatytas vaiko su mašina. Vaiko valdovas atsiranda dažnai lazda su Ei Gali kas pasieks jus, stumti jums (nes pavyzdys paspauskite kamuolys ar išteklių lovos kiekvieną objektą įtraukti). Rezoliuciją internetu dėl savo veiksmų sklypas ar ne, bet vaikui dažnai yra kalba, Nusakydamas savo veiksmus.
Ketverių metų vaikas Lavėja judesiai, auga žodyną sudaro sudėtingą struktūrą sakinių berniukų žaislai berniukams, jie labai daug energijos, dėmesys skiriamas galima (jei taip pat dažnai trumpas), ilgalaikio dėmesio ieškoti sprendimų ir pabandyti vieną ar kiti apibendrinti, veiklos situaciją žaislams. Jie jau bando savo ribas, bando paaiškinti logiškai, kodėl jie elgiasi vienaip ar kitaip. Šioje amžiaus, kad vaikai jaustųsi ji nenugalimi kainos, visi pasiruošę nuolat juda, žiūrėti viską, kas vyksta čia. Šio amžiaus žaislų berniukams būdinga internetas, kad ji vieną ar kitą, ir iš žaidimo, gali įsijausti sukurtas įsijausti į kitą valstybę, galima kalbėti apie tai.